בעלי עסקים

האתר קם בכדי לספק צורך של שוק התרבות והבילויים במגזר הערבי וזאת עקב מחסור רב באתר שיפנה למגזר הערבי בשפתו  "הערבית".

בחרנו לתאר שם קליט במיוחד שיהיה קל לזכור "תזאקיר"  - "כרטיסים" בערבית – בכדי שיהיה הבחירה הטבעית והראשונה ברגע שהצרכן יירצה לרכוש "תזאקיר" לכל אירוע תרבותי או לכרטיס למקום בילוי כלשהו.

שירותי האתר מופנים לדוברי הערבית אבל מציעי השירות הינם כל מקומות הבילוי והמוסדות התרבות בישראל ובעולם הערבי שירצו לשווק את המופעים והמקומות שלהם.

 

שיווק הכרטיסים

הינה המטרה שבגלל נבנה האתר ולכן הנהלת האתר עושה הכל בכדי לחזק את הקשר עם מוסדות התרבות והאומנים  במגזר הערבי וזאת בכדי לשווק את כרטיסי המופעים שלהם ולהפוך את האתר לבמה המרכזית לחובבי האומנות והבילויים ובעלי מקומות הבלוי והתרבות כאחד .

וכחלק ממדיניות האתר אנו פונים גם לכל מוסדות התרבות האומנות ומקומות הבילוי הפועלות בכל הארץ בכדי לשתף איתם פעולה ושיווקם לתושבים הערבים בישראל .

 

איך זה עובד ?

בכדי לרכוש חייב המשתמש לפתוח "שם משתמש" ולמסור לנו ופרטי הזיהוי שלו כולל מס' הנייד והדוא"ל שלו, דבר שישמש לנו כמאגר לשיווק המקוון בעתיד ,   בסיום הרכישה מקבל הרוכש את הכרטיסים לדוא"ל שלו מדפיסם ומביאם למקום האירוע וזאת בנוסף להודעה שנשלחת לטלפון הנייד שלו , לספקים יש אפשרות להחליף את הכרטיסים בכרטיס המקורי שלהם או לכבד את הכרטיס שנשלח במייל ע"י האתר.

בכרטיסי הכניסה נכללים פרטי הרוכש ומקום הבילוי וזאת לצד הברקוד QR barcode  שבו טמונים אותם פרטים בכדי להבטיח אמינות ולצמצם עד לאפס את אפשרות הזיוף של הכרטיסים.

 

למסעדות

חלק ניכר בתרבות הבילוי אצל התושבים הערבים ולכן אנו באתר "תזאקיר" נתנו במה מרכזית למסעדות הערביות בכלל ומסעדות השף בפרט , בכדי לשווק ולחשוף אותם לקהל הרחב בצורה מודרנית ופתיחת האפשרות של הזמנת שולחנות מראש , אט אט נהיה האתר לכתובת ראשונה בחיפושם באינטרנט למסעדות ומקומות הבילוי

מטרתנו להפוך את האתר "תזאקיר" tzakerלמאגר הגדול ביותר למסעדות בשפה הערבית כולל המסעדות בארץ , בשטחים ובמדינות הנגישות לתושבים הערבים. 

האתר מאפשר למשתמש לקבל את המידע הנחוץ בכדי לעזור לו להחליט באיזה מסעדה ייבחר לבלות בה כולל מידע , תפריט , תמונות וסרטון וידאו , לאחר ביצוע ההזמנה פרטי המשתמש והמסעדה מועברים במייל ובהודעה כתובה גם למשתמש וגם למסעדה בכדי להשלים את תהליך ההזמנה.

 

היתרון שלנו

היות והאתר פונה לתושבים הערבים בשפתם , דבר זה מקל ושובר מחסום השפה בין המשתמש לבין הספק.

* היותנו בני המגזר ומבינים את המנטאליות הערבית וטעמיו וצרכיו של המגזר , דבר זה נותן לנו יתרון משמעותי בהחדרת המידע והפרסום והעביר את המסרים בצורה יעילה ואמינה ,אם זאת ברשתות החברתיות או בכל כלי התקשורת והפרסום השונים.

אנו עובדים בצורה מתמדת על פיתוח ושיפור האתר בכדי לעמוד בקריטריונים הגבוהים ששמנו לעצמנו בכדי לשרת את הקהל שלנו בנאמנות ובמסירות.